У Білій Церкві обговорили роботу міських перевізників

1563122730bogdan_5dbacca485807 (1)

Під час наради представники автотранспортних підприємств: ТОВ «Білоцерківський автобусний парк», КП БМР «Тролейбусне управління», МПП «Діліжанс», ПП «К-А-Н», ТОВ «ТРАНССІТІ», ТОВ «ЕПІТРАНС» прозвітували про якість перевезень та обслуговування пасажирів.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Зокрема на нараді розглянули матеріально-технічне забезпечення автотранспортних підприємств; виконання інвестиційних ними зобов’язань; стан впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському автомобільному транспорті та інші питання.


Представники громадськості Білої Церкви, присутні на нараді, наголосили на важливості встановлення валідаторів на авто підприємств-перевізників у місті та оновленні рухомого складу.


Крім того, піднімалось питання обладнання окремих міських маршруток GPS-трекерами та відображення графіків руху машин за допомогою системи «DozoR City»; відновлення роботи міського автобусного маршруту загального користування №25; нанесення відповідного маркування на маршрутки окремих міських перевізників, розміщення в салонах необхідної інформації про графік руху транспорту.Джерело статті: “http://zerkalo.mk.ua/novini/u-bilij-cerkvi-obgovorili-robotu-miskix-pereviznikiv.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя